ders veren öğretmen

BAHADIR TEKİN

Öz Geçmiş: Üniversite hocamın tavsiyesi ile öğrencilik yıllarım da özel derse başladım.Aldığımız özel öğretim yöntemleri dersimizin içeriğine göre materyal kullanımı, akılda kalıcılık, öğrencinin katılımı, ezbere değil kavrayarak öğrenme tekniklerini uygulayarak 2 sene boyunca ders verdim ve güzel dönütler aldım.Matematik öğretimi ve en çok hangi konularda hata yapılıyor ve bu hatalar nasıl düzeltilir gibi konularla ilgili çokça kaynak taradım ve her derse öğrenci gibi çalışarak gittim.Sonuç olarak iki sene boyunca hiçbir öğrencimi kaybetmedim.Ayrıca fazlaca gönüllü eğitim programlarına katıldım oradan edindiğim tecrübeler de fazladır.
Referanslar: BİLMEK DEĞİL BİLDİĞİNİ SEVDİREREK ÖĞRETMEKTİR ÖNEMLİ OLAN. EĞİTİM DÖNEMİNİZDE KARŞILAŞACAĞINIZ ENGELLERİ BİRLİKTE AŞABİLMEK İÇİN DERS ALAN HER ÖĞRENCİYE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU YAPILIR. SİZ BANA ÇALIŞMA SÖZÜ VERİN BENDE MOTİVASYON,İLGİ,DERS PROGRAMLARI VE YÜKSEK PUAN ALMA SÖZÜ VEREYİM.
Mesaj Gönder :
Mesaj gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız (Öğretmenlere sadece öğrenciler mesaj atabilir). Aşağıdaki giriş linklerimizden biriyle giriş yapabilirsiniz
Girişi Yap | Öğretmen Kaydı