ders veren öğretmen

nazife şekerkıran

Öz Geçmiş: İstanbulda başlayan üniversite eğitimimi Londra'da tamamladıktan sonra ve Pedagojik Formasyonumu bitirdikten sonra İngilterede ve Amerikada NLP ve Koçluk eğitimleri aldım. İngilterede okullarda ve özel olarak yıllarca eğitim verdim. Öğrencilerimi evlerinde ziyaret ederim ve aileleri ile takım çalışarak yapabilecekleri en ileri seviyeye getiririm. TEOG, YGS, LYS, IB, IGCSE, SAT, çeşitli Yabancı Dil ve daha birçok sınava hazırlamada çok başarılarılı öğrenciler yetiştirdim. Özel derste uzmanlaşmış tecrübeli Matematik İngilizce öğretmeni ve NLP sertifikalı Eğitim Koçu. Koçluğu kullanarak öğrencilerime dersleri sevdirip her türlü motivasyon veya stress problemimi çözerek başarı elde etmek benim işimin en önemli yanı. Öğrencilerimin başarısının onların dersi severek yapmalarına ve kendilerine güvenlerinin artmasına bağlı olduğuna inanırım. Motivasyon, kendine güven geliştirme ve dersi ezber yerine anlayarak çalıştırma konusunda iddialıyım.
Referanslar: Bir öğrenci velisinden gecen ay aldığım referans mektubundan alıntı: '...bir eğitmen olarak gösterdiği yüksek performansı, kızımızı derse ilgi duymaya yöneltecek yöntemleri, motivasyon arttırma gayretleri ile kızımızın dikkatini geliştirmesi özellikle matematik dersine daha fazla ilgi duyması ... kızımızın kendine olan güveninin artması sonunda ....' Bu referansın tamamı ve daha başka referanslar velilerin isim ve iletişim bilgileriyle birlikte temin edilebilir.
Mesaj Gönder :
Mesaj gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız (Öğretmenlere sadece öğrenciler mesaj atabilir). Aşağıdaki giriş linklerimizden biriyle giriş yapabilirsiniz
Girişi Yap | Öğretmen Kaydı