Üyelik Sözleşmesi

Standart Üye Kaydı:

 

Sitemize standart üye kaydı yapan üyelerimiz sistemimiz tarafından ders talebinde bulunan öğrenci veya site yönetim hakkı verilmişse site yöneticisi yetkilerine sahip olurlar.

Öğrenci olarak kayıtlı olan üyelerimiz kendi panellerinden üyelik bilgilerini değiştirebilirler ( Ad, soyad, telefon, telefonunu gizleyebilme, yaşadığı il-ilçe, şifre, email ve profil resmi).

Öğrenci olarak kayıtlı üyelerimiz ayrıca özel ders almak istedikleri ders için talep yayımlayabilir ve bu taleplerini takip edebilirler. Ders taleplerini düzeltme, silme, yayından kaldırma ve tekrar yayına alma gibi işlemleri yapabilirler. Üyelerimizin yayımladıkları taleplerden sitemiz sorumlu değildir. Sorumluluk tamamiylen talebi yapan üyemize aittir.

Ayrıca standart üyelerimiz yaptıkları ders talepleriyle ilgili olarak sadece öğretmen üyelerimizden mesajlar alabilir veya özel ders veren öğretmenin profiline girdikten sonra o öğretmenden ders talebi için özel mesaj gönderebilir.

 

 

Öğretmen Üye Kaydı:

 

Sitemize öğretmen olarak kayıt yapan üyelerimizin öğretmenlik ve eğitim durumları gibi profil bilgilerinden sitemiz sorumluluk kabul etmez. Tüm yasal sorumluluk öğretmen kaydı yapan üyemize aittir.

Öğretmen üyelerimiz sitede yönetici veya standart üye değillerdir. Bu üyelerimiz kendilerine hazırlanan panelden Eğitim bilgilerini, referans bilgilerini, özgeçmişlerini, özel ders bilgilerini, özel dersi verdiği mekan ve zaman bilgilerini, ad, soyad, telefon, telefonu gizleyebilme, doğum tarihi, yaşadığı il-ilçe, email, şifre ve profil resmini değiştire bilme gibi özelliklere sahiptirler. Bu bilgilerin doğruluğu ve yasal sorumluluğu tamamiyle öğretmen kaydı yapan üyemize aittir.

 

 

Tüm üyeler için geçerli olan şartlar:

 

Üyeler arası mesajlaşma sadece öğretmen ve öğrenci arasında yapılmaktadır. ilk mesajlaşma ya ders talebi üzerinden öğrenciye mesaj gönderilir (Sadece öğretmen) ya da  öğretmen profili üzerinden öğretmene mesaj gönderilebilir (sadece öğrenci). İlk mesajlaşma sonrası eğer daha önceden mesajlarvarsa mesaj kutusundan yazışmalara devam edilebilir. veye yeni bir konu açılacaksa ilk mesajlaşma yönteminde olduğu gibi bir yol izlenebilir.

 

Sitemizde yazılan yorumlar ve içeriklerden sitemiz mezuliyet kabul etmez. Tün yasal sorumluluk sitemizde kayıtlı üyemize aittir.

Sözleşme şartlarını gerek görmesi halinde sitemiz değiştirebilme yetkisine sahiptir.

Sitemize üye olan tüm üyelerimiz bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırlar.